Volvo XC60
T6 PlugInHybride Inscription|ACC|Pano|360Camera|19"
Direct kopen, basisprijs: € 34.794,-
Direct kopen, basisprijs
€ 34.794,-
LEASEPRIJS: € 474,77 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.761,21 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo XC60 |
|---|---|
| Uitvoering: | T6 PlugInHybride Inscription|ACC|Pano|360Camera|19" |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 16 november 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 66.305 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 474,77 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 34.794,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KHP-60-V |
| Motorinhoud: | 1.969 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.660 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Dakrails
- Getint glas
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Park Distance Control
- panoramadak var. transparantie
- zonwerend glas
- Infotainment
- 360 graden camera
- Navigatiesysteem
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- USB-aansluiting
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Elektrische achterklep
- Elektrische ramen voor en achter
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- 19 inch lichtmetalen velgen
- Achteruitrijcamera
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple carplay
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth voorbereiding
- Cruise control adaptief
- Keyless entry
- Ruitenwisser achter
- ASR